• Автоматизована система ТУ-Online

Технічні умови України. Розробка ТУ On-line.

Послуги

Для того щоб почати власне виробництво або надавати послуги, підприємець, повинен врахувати вимоги Господарського кодексу України - якість товарів (послуг), що поставляються (надаються), повинна відповідати стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка встановлює вимоги до їх якості.

 

Виконання, виробником або суб’єктом надання послуг, вимог ТУ забезпечує презумпцію відповідності продукції або послуг чинному законодавству України.

 

Ми надаємо Вам послуги щодо технічної підтримки при використанні нашого програмного продукту. Ви можете отримати відповіді на питання, які виникають під час користування.

 

Також, виконуємо роботи з розробки ТУ для Вас на нашому програмному продукті.

 

У нас є достатній досвід роботи з найбільш складними нормативними документами  для початку власного виробництва та підтриманні в належному стані існуючих нормативних документів, технічних умов, в належному стані.

 

Співпраця з нами дозволить Вам вчасно отримати інформацію, яка стосується змін в умовах виробництва продукції, своєчасно вжити заходів щодо усунення невідповідностей, які можуть виникнути у разі набуття чинності нових законодавчих актів і, таким чином, уникнути невиправданих збитків виробництва навіть у випадку перевірки Вашої продукції.