• Автоматизована система ТУ-Online

Технічні умови України. Розробка ТУ On-line.

Інформація

Відповідно до статті 268 Господарського кодексу: якість товарів, що поставляються, повинна відповідати стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка встановлює вимоги до їх якості, або зразкам (еталонам), якщо сторони не визначать у договорі більш високі вимоги до якості товарів.

Головним документом, що дозволяє вітчизняному виробнику випускати свою продукціє  може бути 

ДСТУ або  документ виробника, наприклад Технічні умови (ТУ).

Технічні умови (ТУ) можуть розроблятися як на один вид продукції так і на групу однорідної продукції.

Право власності на Технічні умови (ТУ) належить суб’єкту господарювання, на якого вони були розроблені. Технічні умови (ТУ) є інтелектуальною власністю власника технічних умов і ніхто без його згоди немає права їх копіювати, тиражувати або користуватись даними ТУ без згоди власника.

Технічні умови (ТУ) розробляються у таких випадках:

- якщо вони необхідні для виконання вимог законодавства, нормативно-правових актів чи технічних регламентів або вони передбачені цими документами;

- відсутності національних стандартів на продукцію, що планується для виготовлення;

- необхідно більш детальніше конкретизувати, доповнити або підвищити вимоги існуючих стандартів на таку продукцію; або розширити асортимент.

 

Вимога обов'язкової реєстрації технічних умов тепер скасована!

5 червня 2014 Президент України підписав новий Закон України "Про стандартизацію" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 31, ст.1058)
Цей Закон встановлює правові та організаційні засади стандартизації в Україні і спрямований на забезпечення формування та реалізації державної політики у відповідній сфері. З моменту введення НОВОЇ РЕДАКЦІЇ закону України "Про стандартизацію" будь-який український виробник сам має право розробляти технічні умови та використовувати в роботі без державної реєстрації. Тепер виробник сам несе відповідальність за безпеку і якість своєї продукції.

 

Наша команда була створена для вирішення Ваших питань в галузі технічного регулювання.

Ми орієнтуємося на компетентне та швидке вирішення питань в системі технічного регулювання на користь клієнта.