• Автоматизована система ТУ-Online

Технічні умови України. Розробка ТУ On-line.

Питанная - відповідь

Відповіді на популярні запитання.

 

  • Навіщо мені технічні умови на продукцію, яку випускаю?

Технічні умови для Вас, як виробника необхідні для того щоб захистити себе та Вашу продукцію від конкурентів, та на сам перед, від фальсифікаторів.
Технічні умови містять вимоги до сировини, показників безпеки та якості, маркування тощо. Ці вимоги, які Ви собі визначили, та які повинні відповідати національним вимогам України, можуть бути ключовим доказом, що Ви є виробником цієї продукції.

 

  • Якщо я займаюся виробництвом плодових джемів в малих об’ємах на кухні, мені потрібен документ?

Відповідно до законодавства України,  будь-яке виробництво повинно мати документ, який встановлює вимоги щодо безпеки та якості продукції. Тому виробник повинен мати документ на продукцію, наприклад Технічні умови.

 

  • Підкажіть, я підприємець, не маю спеціальних знань щодо розробки свого документу на виробництво продукції. З чого мені почати розробку такого документу?

Саме для цих цілей наша команда і розробила цей сайт, який дозволить Вам створювати такі документи (Технічні умови) власними силами, без додаткових фінансових витрат. Переглянувши відео, Ви самостійно зможете  розробити  свій документ.

 

  • Я почав користуватися Вашим додатком та у мене виникло таке питання: в моєму документі є посилання на ДСТУ. Я чув що ДСТУ можуть замінюватись, скасовуватись. Як мені відслідкувати, можна ДСТУ використовувати, чинно воно чи ні?

При роботі з технічними умовами через наш сайт завжди є інформація про чинність нормативних документів. Ви можете перевіряти чинність через форми безпосередньо в документі ТУ при редагуванні або для преміум варанту можлива автоматична перевірка на чинність та повідомлення користувачів через email при зміні чинності ДСТУ та інших НД.
Наша база нормативних документів (ДСТУ, ГОСТ та ін.) автоматично звіряється з базою Національного органу стандартизації України.

 

Чекаємо на Ваші запитання: